17 Januari 2020 (update)

De winterperiode vordert gestaag. En de grote vraag blijft natuurlijk: "Wat voor een winter krijgen we nog dit jaar". Want het wordt wel weer eens tijd om een aantal dagen op het ijs te kunnen staan van onze mooie ijsbaan.
De meningen bij de "wintervoorspelling experts" zijn weer zeer verschillend.
Hier de link naar de wintervoorspelling van Piet Paulusma.

Deze week vierde de Elfstedenvereniging, dat zij 111 jaar bestaan. En laat het nu ook net de langste periode in die 111 jaar zijn, dat er geen Elfstedentocht is verreden.

Vandaag, 17 januari is het rond de 10 graden. En ook de komende dagen is het ruimschoots boven de nul graden. Tja, en dan is de schaatspret ver weg en is er weer een wintermaand voorbij. Dus is de hoop gevestigd op februari. Er zijn wat berichten, dat er in de tweede helft van februari vorst komt. Dus rest ons niets anders dan af te wachten. We geven in ieder geval de hoop nog niet op.

 

Webmaster Willem Strating